Długa historia firmy Motławianka to nasz kapitał!

Posiadając 20 letnie doświadczenie w branży gastronomiczno-rozrywkowej, znając od podszewki mechanizm działania gastronomii na największych imprezach w kraju, trwając przy nich do dziś, postanowiliśmy podjąć "stare - nowe" wyzwanie zapakowania waty cukrowej w torebki.

Chcemy sprawić aby każda osoba, bez względu na to czy jest nad morzem, w górach, zimą czy latem mogła spróbować naszej waty cukrowej.

Przecież życie jest zbyt krótkie aby odmówić sobie przyjemności, szczególnie takich, które przywołają w nas piękne wspomnienia.

Miło wrócić do korzeni, a właśnie od waty cukrowej to wszystko się zaczęło. Sprzedaż waty cukrowej na lokalnych imprezach, a w rezultacie profesjonalna gastronomia w całej Polsce.

Dziś ponownie poszerzamy nasze horyzonty.

Motławianka zajmuje się także produkcją konfekcjonowanej ( zamkniętej w paczkach) waty cukrowej, której doskonała jakość jest wynikiem ręcznej pracy, domieszki najnowocześniejszej technologii, precyzji i ogromu pasji, z którą każdego dnia przygotowujemy tysiące paczek waty cukrowej.

Dzięki połączeniu tak ważnych elementów jesteśmy w stanie sprostać nawet tym najbardziej wymagającym klientom jakimi są dzieci. Zyskujemy także uznanie w oczach tych poważniejszych odbiorców – dorosłych, którym smak naszej waty przypomina lata dzieciństwa i beztroski.

Jako jedyni w Polsce opracowaliśmy system pakowania waty cukrowej w piękne, kolorowe torebki,
które przyciągną uwagę każdego klienta.

Zakład produkcyjny firmy mieści się nieopodal Gdańska, w uroczej miejscowości Borkowo.

To właśnie z tego miejsca, każdego dnia, wyjeżdżają produkty do setek sklepów w całej Polsce.

Najważniejsza jest dla nas satysfakcja i lojalność naszych klientów, która utwierdza nas w przekonaniu, że wybraliśmy odpowiedni kierunek rozwoju i strategię dla naszej firmy.

Współpracując z nami masz pewność, że nasze produkty dzięki swojej atrakcyjności sprawią, że obrót w Twoim sklepie wzrośnie.